Zámecký resort Sobotín I

„Zámecký resort Sobotín“ je fenomenální projekt luxusního moderního hotelového resortu, který vznikl na místě původního sídla rodu Kleinů v Sobotíně. Resort zahrnuje soubor specifických historických a novodobých staveb účelně rozložených v intravilánu obce Sobotín v okrese Šumperk.

Přinášíme vám fotoseriál o procesu vzniku toho projektu, který je středoevropským unikátem a v České republice nemá srovnání.

Na leteckém snímku pořízeném z vrtulníku z výšky 720 m je zakreslen červenou čarou obvod pozemků resortu k 22.8. 2016 na kterých je „Zámecký resort Sobotín“ rozložen. Tvořen je historickými, novodobými a zcela novými budovami. Hlavní historickou budovou je zámek a budova pivovaru. Novodobými objekty je Spa hotel Sidonie, který vznikl kompletní rekonstrukcí a přeměnou bývalého kulturního domu na moderní zařízení hotelového a kongresového typu s širokým relaxačním zázemím. Další novodobou stavbou je motorest Permoník, který byl také kompletně zrevitalizován. Zcela novou budovou resortu je „Sporthotel Josef“, který v sobě zahrnuje širokou škálu možností sportovního vyžití, ubytování a stravování.

Na tomto projektu jsme z velké části pracovali i my a rádi Vám v následujících týdnech představíme svoji práci. Věříme, že vás zaujme a inspiruje.


Zpět na výpis novinek

MENUX