Služby

…snad tajemným zákonem umění veškeré záchvěvy srdce, veškeré sny vlastníkův a pozorovatelův tkvějí v ovzduší díla uměleckého, aniž po staletí vyprchávají…“

Jan Maria AugustaFirma se zabývá tradiční zakázkovou truhlářskou a řezbářskou výrobou na míru, která zahrnuje interiérové prvky jako kazetové obložení stěn a stropů, schodnice, prahy, balustry, garnýže, parapety, dveřní obložky, různé dřevořezby, lovecké podložky, apliky, atp.

Restaurujeme historický nábytek, dveře, okna, schodiště atd. Čalouníme stěny, sedací nábytek, dveře.

Provádíme vyhledávání, nákup, výkup starožitných interiérových i exteriérových předmětů jako jsou obrazy, nábytek, interiérové doplňky, svítidla, lovecké trofeje, trezory, cínové nádobí, chladné zbraně a zbroj, heraldické artefakty, plastiky atp.

Našim zákazníkům poskytujeme zdarma kompletní poradenské služby zkušeného odborníka v oblasti slohové interiérové kultury ve výběru vhodných typů nábytku, interiérových doplňků a prvků, povrchové úpravy, čalounění, koberců, svítidel, správnou adjustaci obrazů a dalších dekorací, včetně starožitných artefaktů.

Restaurování

Važme si veškerých starých věcí řemeslné výroby, nejen pro jejích hodnotu, ale také jako práci a odkaz naších předků, minulost našeho národa. Každý kus nábytku je vyroben z dřeva, které muselo růst alespoň 100 let v lese a čekat, až ho najde někdo, kdo mu dá jeho jedinečný tvar.

Celý článek

MENUX